Bu blogun kullanım şartları

Biliyorsunuz blogumda pek çok sektörün büyüme ve karlılık potansiyeli ve bu sektörlerdeki şirketlerin rekabet stratejileri hakkındaki görüşlerimi paylaşıyorum. Bu haliyle blogumun Türkiye'nin hem yatırım ve hem de blog camiasında özgün bir yeri var ve ben bundan gurur duyuyorum.

Bununla birlikte, blogumda para ve yatırım konularını ele aldığım için insanların blogumu doğru şekilde görmeleri ve kullanmaları önemli. Netekim kişi ve kurumların sermaye piyasalarında ne şekilde rol alabilecekleri ilgili yasalarımızda net bir şekilde tanımlanmış durumda.

Blogumun dipnotunda paylaştığım uyarı metnini muhtemelen okudunuz. Tüm blog sayfalarında yer alan bu metin aynı zamanda blogumun kullanım şartlarını oluşturmaktadır. Blogumu kullanan herkes şu şartları kabul etmiş sayılır:
Bu blogda yer alan yazı ve görseller üzerindeki tüm maddi ve manevi haklar, eser sahibi Ahmet Kara’ya aittir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır.
Bu blogda yapılan yorumların, verilen bilgi ve tavsiyelerin hiç biri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, ilgili yasalar uyarınca ancak bu hizmeti vermeye yetkili kuruluşlar ile müşteri arasında bir yatırım danışmanlığı sözleşmesi imzalanması sonrasında ve bu sözleşme çerçevesinde alınabilir/verilebilir. 
"Rasyonel olmak" bu blogun yazar(lar)ının azami önem verdiği bir konu olmakla birlikte, bu blogda yer alan yorum, bilgi ve tavsiyeler blog yazar(lar)ı ve yorumcularının kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Blog sahibi, sadece burada paylaşılan görüşlere göre yatırımlarınıza yön vermenizi tavsiye etmez. Yatırım kişiye özgü ve kişisel bir konudur; yatırım yapmakla ilgili bu blogda paylaşılan görüşler sizin mali durumunuza ve/veya risk tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu blog herhangi bir şekilde yatırım sonuçlarınızdan sorumlu tutulamaz.
Blogumdan kullanım şartlarına uygun şekilde faydalanmanızı rica ediyorum. Kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız lütfen blogumu kullanmayın.

İlginiz için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder