Bu blogu takip etmenin 5 yolu

"Rasyonel Olmak Gerekirse" blogumu Aralık 2011 itibarıyla devreye almış olmaktan çok mutluyum. Blogumun uzun vadede başarılı olacağına inancım tam.

Bu blogu şu beş farklı şekilde takip edebilirsiniz:

 • E-posta aboneliği ile – Bu bloga e-posta ile abone olarak bu blogda yayınlanan yazıların e-posta adresinize bildirilmesini sağlayabilirsiniz. E-posta aboneliği hizmetini bir Google servisi olan Feedburner sağlıyor. E-posta abonesi olmak için sağdaki sütunda yer alan e-posta aboneliği bölümüne e-posta adresinizi girerek kaydetmeniz ve belirttiğiniz e-posta adresinize gelen doğrulama linkine tıklayarak abonelik isteğinizi onaylamanız yeterli. Bu hizmet kapsamında; 
  • Her sabah son 24 saat içinde blogda yayınlanan yeni yazı olup olmadığı kontrol ediliyor.
  • Yeni yazı varsa bu yazılardan oluşan bir e-posta mesajı e-posta adresinize ulaştırılıyor (yani günde en fazla bir e-posta alıyorsunuz). 
  • Son 24 saat içinde yayınlanan yeni yazı yoksa o gün e-posta almıyorsunuz. 
 • Twitter ile – Eğer Twitter hesabınız var ve olanı biteni Twitter üzerinden takip etmeyi tercih ediyorsanız, blogumda yayınlanan yazıları haber alabilmek için @RO_Gerekirse Twitter hesabını takibe almanız yeterli. Blogumda yayınlanan yazılar bu Twitter hesabı tarafından otomatik olarak twitleniyor.
 • Facebook ile – Eğer olanı biteni Facebook üzerinden takip etmeyi tercih ediyorsanız, blogumda yayınlanan yazıları haber alabilmek için Ahmet Kara'nın "Rasyonel Olmak Gerekirse" Blogu Facebook sayfasını takibe almanız (yani "beğenmeniz") yeterli. Blogumda yayınlanan yazılar bu Facebook sayfasında otomatik olarak paylaşılıyor.
 • RSS beslemesi ile – Çok sayıda blogu takip ediyorsanız bunu bir RSS okuyucu ile yapıyor olmalısınız. Bloguma RSS ile abone olmak için blogumun XML besleme adresini RSS okuyucunuza eklemeniz yeterli.
 • İnternet tarayıcınız ile – Blogumu kişisel bilgisayar ya da mobil cihazlardan web sitesini ziyaret ederek takip edebilirsiniz. 
İlginiz ve katkılarınız için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder